13.4 C
Užice
Početna Slobodno vreme Fudbaleri Slobode remizirali sa Leskovčanima

Fudbaleri Slobode remizirali sa Leskovčanima

Fudbaleri Slobode su u nedelju, 13. oktobra na svom terenu odigrali nerešeno 1:1 sa ekipom Dubočice iz Leskovca.

Poveli su Užičani golom Zogovića u 22. minutu, da bi sedam minuta kasnije izjednačio Ilić, a ispostaviće se i tako postavio konačan rezultat meča. Naredni meč fudbaleri Slobode igraju u Smederevu.

Košarkaši Slobode ostvarili su prvu pobedu u novoj sezoni, pošto su u drugom kolu KLS-a u Zemunu savladali Mladost sa 74:70. Košarkaši Slobode će u subotu, 19. oktobra u hali Veliki park dočekati ekipu Metalca iz Valjeva.

Odbojkašice Jedinstva zabeležile su i drugu pobedu. One su u prvom superligaškom meču pred svojom publikom bile bolje od Partizana posle pet setova, rezultatom 3:2. Odbojkašice Jedinstva će narednu utakmicu igrati sa ekipom Radničkog Blastera u Beogradu.